Konrad Nowak kontuzjowany ()

Konrad Nowak nie dotrwał do końca meczu w Grudziądzu. Pomocnik Górnika zszedł z boiska z urazem kolana. Pierwsza diagnoza nie brzmiała źle, ale w poniedziałek okazało się, że jest podejrzenie naderwania więzadła w kolanie, co nigdy nie brzmi optymistycznie. 22-letni pomocnik jedzie na dokładne badanie, po którym będzie można dokładnie zdiagnozować jego uraz. 
Nowak po odejściu Romana Gergela zagrał na prawej pomocy. Kto z kolei jego może zastąpić w środę w meczu z MKS-em Kluczbork? Być może Szymon Skrzypczak, który wszedł za Nowaka w sobotę. Na poniedziałkowy trening wyszedł już kontuzjowany w ostatnich tygodniach Armin Cerimagić, a w odwodzie jest 17-letni Dariusz Pawłowski, duża nadzieja Brosza i Górnika. Trener zabrzan już kilka razy chciał mu dać szansę ligowego debiutu. Teraz być może sytuacja wymusi na szkoleniowcu postawienie na tego bardzo utalentowanego nastolatka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online