Pół roku przerwy Konrada Nowaka. Zerwał więzadła krzyżowe ()

Utalentowany zawodnik będzie pauzował co najmniej pół roku. Kontuzji nabawił się podczas meczu z Olimpią Grudziądz.
To jeden z największych pechowców wśród piłkarzy. Konrad Nowak, który z powodu kontuzji stracił już wiele miesięcy kariery, nie będzie grał w piłkę co najmniej pół roku. Zabrzanin w meczu z Olimpią Grudziądz zerwał więzadła krzyżowe. Dokładna diagnoza zapadła kilka godzin temu po wizycie Nowaka u doktora Krzysztofa Ficka. 
- To wielki dramat tego chłopaka, z którym praca dla każdego trenera jest wielką przyjemnością. Pracowity, zaangażowany, zawsze dający więcej niż sto procent. Będziemy go wspierać, by jak najszybciej do nas wrócił – mówi trener Górnika Marcin Brosz.
Nowak latem wrócił do Zabrza po okresie wypożyczenia do Rozwoju Katowice. Miał pewne miejsce w składzie, doskonały mecz zagrał z Legią w Pucharze Polski. W meczu z Olimpią nie dotrwał nawet do przerwy, choć wtedy wydawało się, że uraz nie jest bardzo poważny.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online