Marcin Brosz: Każde zwycięstwo to dobry impuls ()

- I liga jest nieobliczalna. Każdy mecz ma swoją historię. Koncentrujemy się na sobie, chcemy w dzisiejszym spotkaniu zdominować przeciwnika - mówi przed meczem z Kluczborkiem trener Górnika.
Mecz Górnika z MKS-em Kluczbork pierwotnie miał się odbyć 3 września. Spotkanie zostało jednak przesunięte z powodu powołania zawodników Górnika do reprezentacji narodowych. 
Górnik do spotkania z sąsiadem w tabeli przystąpi w dobrych nastrojach po sobotnim zwycięstwie nad Olimpią Grudziądz. - Każde zwycięstwo traktujemy jak dobry impuls. Łatwiej się wtedy pracuje, czeka się z niecierpliwością na kolejny mecz - twierdzi trener Górnika, Marcin Brosz.
W meczu z Olimpią kapitalnie zaprezentował się duet napastników - Igor Angulo i David Ledecky. - Cieszę się, że strzelają gole i to w dodatku piękne. Musimy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że muszą jeszcze trochę z sobą popracować. Muszą poczuć harmonię z linią pomocy i ze sobą nawzajem. Cieszy mnie jednak to, że nawet poza boiskiem szukają ze sobą kontaktu - to pozytywne.
- I liga jest nieobliczalna. Lider jest w stanie w pierwszych sześciu kolejkach pięć razy wygrać i raz zremisować, a dwa następne mecze przegrać. Z drugiej strony mamy zespoły teoretycznie słabsze, które robią zwycięskie serie, choć nikt by się tego po nich nie spodziewał. Każdy mecz jest inny, każdy ma swoją historię. Kluczbork przystąpi do tego meczu z jasnym celem - zdobycia punktów. My koncentrujemy się na sobie. Owszem, szanujemy przeciwnika, ale na swoim stadionie będziemy chcieli go zdominować - podkreślił Marcin Brosz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]