Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Mirosław Dymek, trener MKS-u Kluczbork: - Malutki Kluczbork przyjechał do wielkiego Górnika i pokazał, że na boisku wcale nie jest taki mały. Graliśmy bardzo dobrze w piłkę, a indywidualne błędy zadecydowały, że padło sporo bramek. Ta porażka bardzo boli. W drugiej połowie szybko odrobiliśmy straty, a trzeci gol, po którym Górnik znów nabrał wiary, padł w naszej ocenie z kontrowersyjnego karnego. Z naszej perspektywy wydawało się, że Kursa wybił piłkę, ale sędzia był bliżej.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - W tym meczu grało mnóstwo chłopaków z Zabrza lub naszego województwa. Ci chłopcy naprawdę chcą. Nie wszystko nam wychodzi, bo ci chłopcy w większości się uczą. Trening, trening i jeszcze raz trening – a to spowoduje, że Górnik pójdzie do przodu. Graliśmy dla Konrada Nowaka, który w Grudziądzu walczył za trzech i przypłacił to bardzo ciężką kontuzją. Dedykujemy mu tą wygraną. Jesteśmy z nim w tym ciężkim momencie i zrobimy wszystko, by jak najszybciej wrócił do zdrowia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]