Katarzyna Wierska-Kuberka w zarządzie Górnika ()

Do grona zarządu Górnika Zabrze dołączyła Katarzyna Wierska-Kuberka, która będzie pełnić funkcję wiceprezesa.
Katarzyna Wierska-Kuberka jest absolwentką Menadżerskich Studiów MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, wydział filologii, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim i ISNS PAN w zakresie komunikacji. Posiada certyfikat zarządzania projektami MT&DC G. Washington University. 
W latach 2011-2014 pełniła funkcję Prezesa Zarządu Tauron Obsługa Klienta Sp z o.o., a wcześniej była także członkiem zarządu, dyrektorem ds. organizacji i zarządzania w Dalkia Poznań ZEC (elektrociepłownie poznańskie).
- Posiadam duże doświadczenie w zarządzaniu spółkami prawa handlowego w zakresie finansów i sprzedaży, współtworzyłam systemy organizacji w spółkach i odpowiadałam za prowadzenie dużych projektów korporacyjnych. Twarda wiedza, poparta dużym doświadczeniem praktycznym daje mi pewność, że to co robię daje wymierne efekty - przyznaje nowa wiceprezes klubu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]