Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Do pełni szczęścia brakowało nam bramki – szczególnie – w tej 92. minucie, gdzie Bieszczad wybronił końcówkami palców. To by było coś, co by nas zadowoliło. Oglądaliśmy bardzo dobre spotkanie i rozgrywane w szybkim tempie. Podkreślam też bardzo dobrą grę defensywną i naszej dwójki stoperów, którzy musieli walczyć z Efirem i Bąkiem, którzy są bardzo dobrymi zawodnikami. 
W pierwszej części gry Drutex-Bytovia była bardzo dobrze zorganizowana, a druga połowa pokazała, że nasi zawodnicy ciężko pracują na treningach i zespół jest przygotowany do wysiłku, do gry co trzy dni.

Tomasz Kafarski (trener Drutex-Bytovii): - Wiedzieliśmy, gdzie przyjeżdżamy. Wiadomo, jaki potencjał ma drużyna Górnika – zarówno sportowy, jak i jeśli chodzi o kibiców, którzy są ich przysłowiowym dwunastym zawodnikiem. Wydaje mi się, że mieliśmy bardzo dobry plan na ten mecz. Zagraliśmy bardzo mądrze. Szkoda niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie, bo były one bardzo dobre. Wtedy ten mecz by się otworzył i być może wyjeżdżalibyśmy z lepszym dorobkiem punktowym. Na pewno ten punkt trzeba szanować, bo przyjechaliśmy do Zabrza i udało nam się nie stracić bramki, ale też jest trochę szkoda, bo przyjeżdżaliśmy tutaj z nadzieją na trzy punkty.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]