Erik Grendel: Chcę więcej grać ()

- Mam większe oczekiwania i chcę grać więcej. Ja na pewno nie odpuszczę. Chcę pomagać Górnikowi i odgrywać na boisku ważną rolę - mówi Erik Grendel, słowacki pomocnik Górnika.
» W meczu z Bytovią miał pan dwie świetne okazje do strzelenia gola. Której szczególnie szkoda?
Erik Grendel: - Chyba jednak tej drugiej. Naprawdę widziałem już piłkę wpadającą przy słupku do siatki. Było kilkanaście sekund do końca meczu, bylibyśmy w zdecydowanie lepszych nastrojach. Ale też trzeba zauważyć, że graliśmy z dobrym zespołem. Był świetnie zorganizowany, nie zostawiał nam na boisku dużo miejsca, wyprowadzał dobre kontry. To nie był łatwy mecz.

» Dał pan dobrą zmianę, ale nie jest pan rozczarowany, że ostatnio tak niewiele gra?
- Na pewno mam większe oczekiwania i chcę grać więcej. Ale ostatnie dwa mecze wygrywaliśmy bez mojego udziału, więc nie może dziwić, że trener postawił na innych piłkarzy. Ja na pewno nie odpuszczę. Pracuję na treningach, na nikogo się nie obrażam. Chcę pomagać Górnikowi i odgrywać na boisku ważną rolę. Mam nadzieję, że pokazałem w meczu z Bytovią, że warto na mnie stawiać.

» Jak znosicie grę co trzy dni?
- Mnie to nie dotycz, ale specjalnego problemu chyba nie ma. W końcu im dłużej trwał mecz, tym większa była nasza przewaga. Teraz gramy we wtorek, potem w sobotę... Na pewno będzie potrzebnych więcej niż jedenastu piłkarzy, by w obu wypadkach poradzić sobie z Wigrami.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]