Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Chciałbym podziękować kibicom, że tak licznie przybyli o tak nietypowej porze. Ostatnie trzy mecze miały może inny przebieg, ale połączyło je jedno: sytuacje w końcówce. Mieliśmy je z Bytovią, w 93 minucie, z Wigrami... Proszę zobaczyć, jak jest piłka. Tutaj nam się udaje i mamy zupełnie inny wynik. Cieszymy się, że do trzech razy sztuka i dziś, przed własną publicznością, w 92. minucie strzeliliśmy zwycięską bramkę. 

Ireneusz Mamrot (trener Chrobrego): - Do domu wracamy z ogromnym bólem. Chcieliśmy zagrać tu bardzo ofensywnie i do dwudziestej minuty to realizowaliśmy. Staraliśmy utrzymywać się przy piłce, strzeliliśmy bramkę. Chwilę później niestety tracimy zawodnika. Swoim zawodnikom zawsze tłumaczę jedną rzecz. W pierwszej połowie nie może być takiej sytuacji, że popełniamy faul taktyczny, bo bardzo trudno jest, aby - grając przez siedemdziesiąt, osiemdziesiąt minut ze stratą - tych sił nie zabrakło. Górnik utrzymywał się przy piłce, ruszył do przodu, może nie biegał nie wiadomo jak szybko, ale ta gra spowodowała, że musieliśmy się sporo napocić. Ból jest taki, że gospodarze nie zamienili na bramkę sytuacji, jakie mieli, ale gdy my mieliśmy piłkę na nodze. Uczulaliśmy, żeby w takich sytuacjach i takich okolicznościach nie ryzykować i wybić piłkę. My próbowaliśmy coś z nią zrobić i straciliśmy ją na osiemnastym metrze. Dwa tygodnie temu w taki sposób straciliśmy dwa gole w Siedlcach, dziś kolejnego. Ona spowodowała, że Górnik złapał mocną wiarę w zwycięstwo i do końca o nie walczył. W końcówce Sławek Janicki świetnie bronił rzut wolny, ale zabrakło asekuracji. Jedno muszę oddać drużynie, bardzo chciała i mocno się napracowała. Za to bardzo dziękuję, ale błędy naszej młodości kosztują nas utratę goli.

źródło: chrobry-glogow.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]