Marcin Brosz: Górnik może mieć z Pikula pożytek ()

Wczoraj w meczu z Chrobrym Głogów w barwach Górnika zagrał Bartosz Pikul. 18-letni pomocnik zaliczył dobry występ, niestety z powodu urazu musiał w 38 minucie zejść z boiska. Skąd decyzja o wprowadzeniu do gry Bartosza Pikula? Trener Górnika Marcin Brosz odpowiada: - Wiedzieliśmy o problemach Chrobrego z zestawieniem defensywy. Dlatego Bartek miał dać szybkość i dynamikę z prawej strony, a Armin Cerimagić z lewej. Bartek zagrał tylko 38 minut, ale to był bardzo pozytywny debiut. Przed nim wiele pracy, Górnik może mieć z niego pożytek, o ile będzie tak solidnie pracować jak w ostatnich tygodniach.
Większość drugiej połowy to mnóstwo dośrodkowań w pole karne, z których w zasadzie nie stwarzaliście żadnego zagrożenia.
- Widzieliśmy, co znaczy w piłce jakość. Inna była nasza gra bez Dawida Plizgi, inna kiedy wszedł na boisko. Świetnie rozumie się z Igorem Angulo, mogliśmy poszukać kombinacyjnej gry, było więcej możliwości w grze ofensywnej.


źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]