Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Stomilem ()

Spotkanie Górnika Zabrze ze Stomilem Olsztyn zostanie rozegrane w niedzielę, 16 października o godzinie 18:00. Można już nabywać wejściówki na ten mecz oraz bilety uprawniające do skorzystania z parkingu podziemnego.
Bilety na spotkanie Górnik - Stomil można nabywać przez internet oraz punktach stacjonarnych: Galerii Zabrze, Sklepie Kibica na stadionie oraz w delegaturach sieci Kolporter. 

Uwaga! W dniu meczowym zarówno bilety na ligowe spotkanie, jak i druki uprawniające do wjazdu na parking podziemny, drogą internetową, będzie można kupować do godziny 15:00. Warto także zapamiętać, że ze sprzedaży biletów parkingowych, wyłączone są punkty Kolportera.

Od poniedziałku, 10 października, bilety meczowe i "wjazdówki" na parking podziemny dostępne będą także w kasie niebieskiej mieszczącej się na promenadzie stadionu od strony ulicy Damrota. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 18:00.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]