Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Chojniczanka zajmuje pozycję wicelidera i to nie jest przypadek. Przygotowując się do tego spotkania zauważyliśmy, że pod względem jakości gry, łatwości zdobywania bramek oraz sytuacji to jest to jeden z zespołów kluczowych, dlatego dzisiaj wywiezienie trzech punktów było ciężkie, ale realne. Szkoda tego, bo było parę sytuacji przy wyniku 1:0, kiedy zespół z Chojnic otworzył się. Zdawaliśmy sobie sprawę, że to jest ten czas, to jest ten moment, dlatego wprowadziliśmy kreatywnego Dawida Plizgę i Szymona Skrzypczaka, żeby tak zareagować i strzelić drugą bramkę. Zwiększyłoby to wtedy nasze szanse. Końcówka meczu to była wymiana ciosów, zagraliśmy va banque, bo chcieliśmy przywieź do Zabrza trzy punkty. Spotkanie do samego końca było emocjonujące.

Maciej Bartoszek (trener Chojniczanki): - Przygotowując się do spotkania z Górnikiem wiedzieliśmy, że jest to zespół bardzo dobrze zorganizowany w defensywie. Spodziewaliśmy się, że będzie ciężko dobrać się do drużyny Marcina Brosza. Mecz to pokazał, chociaż w trochę głupi sposób straciliśmy tą bramkę i było nam wtedy podwójnie ciężko rozmontować dobrze funkcjonującą defensywę i dobrze zorganizowany zespół Górnika. W drugiej połowie zaczęliśmy stwarzać więcej sytuacji, to jednak nie mieliśmy łatwo. Staraliśmy się atakować, a Górnik przyjmował nasze ataki i wyprowadzał bardzo groźne kontry, także nie był to łatwy mecz. Musimy bardzo uszanować ten remis.

źródło: GórnikTVRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online