Forum
 

Marcin Brosz: Stawiamy na naszych ()

- Try Andre Moffa to dobry piłkarz, chłopak z dużym potencjałem, ale stwierdziliśmy, że lepiej stawiać na zabrzańską młodzież - przyznaje Marcin Brosz, trener Górnika.
» Długo rozpatrywał pan kandydaturę młodego gracza z Zimbabwe, Try Andre Moffy. Jednak w końcu nie zdecydował się pan na transfer. Dlaczego?
Marcin Brosz: - Moffa to dobry piłkarz, chłopak z dużym potencjałem, ale stwierdziliśmy, że lepiej stawiać na naszą młodzież. Testowany gracz może grać na skrzydle oraz na środku, na boku pomocy możemy ustawić Pawłowskiego, Pikula, z kolei w środku Żurkowskiego. Mamy też w kadrze kolejnego pomocnika Macieja Ambrosiewicza...

» Dlaczego Moffa był tak długo sprawdzany?
- Była taka okazja, mogliśmy mu się dłużej przyjrzeć i skorzystaliśmy z tego. Zimbabweńczyk to zawodnik z papierami na granie i niewykluczone, że w przyszłości trafi do Górnika.

» Rory McKeown wciąż jest przez pana sprawdzany. Kiedy podejmie pan decyzję w sprawie Irlandczyka z Północy?
- Na ten moment nie jesteśmy jeszcze zdecydowani. Wkrótce ogłosimy, czy McKeown podpisze z nami umowę, czy jednak wyjedzie z Zabrza. Dobrze, że mamy możliwość sprawdzania piłkarzy. Jeśli trafi się kolejny ciekawy zawodnik, to także skorzystamy z tego. Nie mamy wcale szerokiej kadry, a są jeszcze na rynku dobrzy gracze z kartą na ręku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online