Forum
 

eMME: Armin Ćerimagić zagrał w reprezentacji Bośni i Hercegowiny ()

Pomocnik Górnika, Armin Ćerimagić rozegrał całe spotkanie w reprezentacji Bośni i Hercegowiny w meczu grupy 9 eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy przeciwko Anglii. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 0:5 (0:2). 
Bośniaka zabrakło w sobotnim meczu Górnika w Chojnicach. Powołanie Cerimagicia na mecz reprezentacji młodzieżowej swojego kraju z Anglią sprawia, że piłkarz stosunkowo późno wróci do Zabrza.
Kiedy dokładnie? Wiele wskazuje na to, że na trening wyjdzie dopiero w piątek. Wszystko dlatego, że Cerimagić ma wracać wspólnie z zespołem do Sarajewa i dopiero ze stolicy kraju dotrze do Polski, a taki scenariusz znacznie wydłuża podróż. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że Górnik ze Stomilem gra dopiero w niedzielę, Marcin Brosz chętnie widziałby zawodnika na zajęciach dzień wcześniej, a więc w czwartek. To jednak wiązałoby się ze sfinansowaniem przez Górnik lotu Cerimagicia z Anglii bezpośrednio do Polski.

źródło: 90minut.pl / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online