Marcin Brosz: Wiemy jakie cele sobie wyznaczyliśmy ()

W niedzielnym spotkaniu 13. kolejki I ligi Górnik Zabrze zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Zabrzanie w sześciu ostatnich meczach nie zaznali goryczy porażki i pną się w górę tabeli.
Po dwunastu kolejkach Górnik w tabeli I ligi zajmuje ósmą lokatę i do miejsca gwarantującego awans do Lotto Ekstraklasy traci sześć punktów. Po słabym początku sezonu, kiedy to zabrzanie sklasyfikowani byli w strefie spadkowej, Górnik spisuje się coraz lepiej. 
W niedzielę 14-krotni mistrzowie Polski zmierzą się ze Stomilem Olsztyn, który ma na swoim koncie 14 "oczek" - o dwa mniej niż Górnik - i zajmuje dwunastą lokatę. Trzeba jednak dodać, że olsztynianie sezon rozpoczęli z trzema ujemnymi punktami. Kolejna wygrana pozwoli Górnikowi zbliżyć się do ligowej czołówki.
- Koncentrujemy się nad swoim zespołem. Zdajemy sobie sprawę, że musimy być bardzo dobrze przygotowani do meczu pod wieloma aspektami i temu poświęciliśmy ostatnio czas. Wiemy po co tu jesteśmy i jakie cele sobie wyznaczyliśmy. Chcemy być dobrze przygotowanym do spotkania i odnieść zwycięstwo - stwierdził trener Górnika, Marcin Brosz.
Zabrzanie po stratach poniesionych na początku sezonu nie mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki. - Gra się zawsze o zwycięstwo i my tego oczekujemy. Obojętnie kto przyjedzie do Zabrza, to zawsze celujemy w wygraną i stworzenie dobrego widowiska, by ludzie wychodzący ze stadionu byli zadowoleni nie tylko z wyniku, ale również i poziomu sportowego - ocenił Brosz.
- Piłka nożna to lustro dzisiejszych czasów i widzimy jakie to jest dynamiczne. Paręnaście lat temu zwracałem uwagę na inne rzeczy niż obecnie. Zawsze pozostaje boisko, dwie bramki, przepisy, chęć zwycięstwa, ale sposób dochodzenia do tego i cele są różne - zakończył trener Górnika.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]