Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Zniczem Pruszków ()

Spotkanie Górnika Zabrze ze Zniczem Pruszków zostanie rozegrane w sobotę, 29 października o godzinie 18.00. Można już nabywać wejściówki na to piłkarskie widowisko.
Bilety na mecz Górnik - Znicz można nabywać on-line, a także w punktach stacjonarnych: Galerii Zabrze, Sklepie Kibica na stadionie oraz w punktach sieci Kolporter. W bilety warto zaopatrzyć się wcześniej, aby przed meczem nie tracić czasu na oczekiwanie w kolejce do kasy. Przypominamy również, że bilet w dniu meczu jest droższy o 5 zł.
Od poniedziałku, 24 października, bilety meczowe będzie można zakupić także w kasie niebieskiej, mieszczącej się na promenadzie stadionu od strony ul. Damrota. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 18:.00. Harmonogram prac pozostałych kas, zostanie podany w późniejszym terminie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]