Wojciech Pawłowski: Klub jest na „tak”, ja również ()

Wojciech Pawłowski, który w ubiegłym tygodniu podjął treningi z Górnikiem, wczoraj przeszedł badania medyczne.
– Czekam na telefon od prezesa i propozycję kontraktu. Klub jest na „tak”, ja również, chcemy zrobić wszystko, bym został zgłoszony już na derby z „GieKSą”. Czekamy też na mój certyfikat z Hiszpanii, co może potrwać trochę czasu. W Zabrzu myśleli, że znajduje się w Rozwoju Katowice, ale musi z powrotem wrócić do Polski – mówi 23-letni bramkarz, który po okresie półrocznego wiosennego wypożyczenia do Katowic rozwiązał swój kontrakt z Udinese. 

Certyfikat natomiast musi dotrzeć z Hiszpanii, bo włoski klub ma wspólnego właściciela wraz z Granadą i to do niej formalnie „przypisany” był ostatnio Pawłowski. Golkiper w Zabrzu ma zastąpić kontuzjowanego Mateusza Kuchtę w roli – póki co – zmiennika Grzegorza Kasprzika. Kuchta przeszedł wczoraj zabieg łąkotki w klinice dr Ficka w Bieruniu. Urazu 20-latek nabawił się na jednym z treningów. Jego rozbrat z boiskiem potrwa około 2,5-3 miesiące. Do zajęć z zespołem powinien wrócić w połowie stycznia.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]