Adam Danch: W niedzielę chcemy potwierdzić dobrą dyspozycję ()

Rekordowa frekwencja na ligowym meczu GKS-u z Górnikiem to 60 tysięcy widzów. W niedzielę do takiej będzie daleko, ale i tak Bukowa pękać będzie w szwach. - Kibice cieszą się z „meczu przyjaźni”, a i w naszej szatni czuć derby - mówił Adam Danch podczas wspólnej konferencji prasowej i potwierdzał, że taka konfrontacja to dodatkowe emocje. - Gramy coraz lepiej, mamy na koncie serię meczów bez porażki i chcemy dobrą dyspozycję potwierdzić w niedzielę - zaznaczał. 

- A ja skłamałbym, gdybym powiedział, że ten mecz wywołuje w nas dodatkowe emocje. Przygotowujemy się jak do każdego innego ligowego spotkania - odpowiadał Grzegorz Goncerz, skupiając się przede wszystkim na sportowej stronie widowiska. - Jesteśmy pewni siebie i swoich umiejętności. Ostatnimi tygodniami dobrze w piłkę gramy, teraz chcemy sprawdzić się na tle silnego rywala - a taki niewątpliwie do nas przyjeżdża. Spodziewam się więc dobrego spotkania, z dużą liczbą sytuacji podbramkowych - dopowiadał.

Komplementy pod adresem „górników” spotkały się z reakcją kapitana zabrzan. - GKS jest bardzo silnym zespołem w ofensywie. Byłem osobiście na Bukowej na meczu z Pogonią Siedlce. Widziałem wiele kombinacyjnych akcji w wykonaniu gospodarzy. Lubią pograć piłeczką, jak lubił to robić ich trener - uśmiechał się Adam Danch, wskazując wymownie na Jerzego Brzęczka. Wie, o czym mówi - miał przecież okazję wybiegać na murawę u boku obecnego szkoleniowca GieKSy. - No i trzeba uważać na stałe fragmenty; być skoncentrowanym przez 95 minut! - dodawał już bardzo poważnie.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]