Marcin Brosz: Wsparcie trybun jest nam bardzo potrzebne ()

Niedzielny remis z GKS Katowice to ósmy, kolejny już mecz Górnika Zabrze bez porażki. Pozytywna passa drużyny trwa już prawie półtora miesiąca. - Zgadza się. Po niezbyt udanym starcie zespołu w lidze, obserwujemy owoce ciężkiej pracy, którą cała drużyna wykonuje na zajęciach treningowych od kilku miesięcy. Wiadomo było, że nie od razu wszystko w zespole zaskoczy, dlatego tak ważna jest cierpliwość - mówi trener Górnika, Marcin Brosz. 
- Spadek to zawsze negatywne emocje, ale również ogrom problemów organizacyjnych, które pociągają za sobą szereg zmian. Morale zespołu nie było najlepsze. Jeżeli mówimy jednak tylko i wyłącznie o składzie szatni to liczne posunięcia kadrowe w zespole były konieczne ze względów sportowych, ale i ekonomicznych. Na pozostawionym trzonie drużyny musieliśmy zbudować coś zupełnie nowego i nie zapeszając, wygląda na to, że nam się udaje - dodaje trener Górnika.
- W Zabrzu ludzie żyją tym klubem na całego. Mogę jednak zapewnić, że zarówno ja, cały mój sztab i wszyscy zawodnicy ciężko pracujemy, żeby wrócić tam, gdzie jest miejsce Górnika Zabrze. Dlatego tak potrzebne jest nam wsparcie na trybunach. Warto być świadkiem rozwoju tych młodych chłopaków, którzy za kilka lat będą stanowić o sile Górnika Zabrze - kończy Brosz.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]