Marcin Brosz: Przyjeżdżamy do Bielska z pewną strategią, którą chcemy zrealizować ()

Dziś na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbyła się konferencja prasowa, zapowiadająca niedzielny mecz ligowy Podbeskidzie - Górnik. Na pytania dziennikarzy odpowiadali szkoleniowcy Górnika i Podbeskidzia: Marcin Brosz i Jan Kocian. 

» Gdy był Pan trenerem Podbeskidzia kibice wystawili transparent Marcin Brosz - więcej niż trener, czy mając na uwadze Pana przeszłość w Bielsku-Białej, mecz z Podbeskidziem to dla Pana więcej niż mecz?

Marcin Brosz, trener Górnika: - Piłka ma to do siebie, że żyje się tym momentem. Nie ważne są mecze poprzednie, ponieważ liczy się tylko to, co jest przed nami. My się koncentrujemy na tym, co będzie w niedzielę na Rychlińskiego, to jest dla nas najważniejsze, tego się od nas oczekuje, ja mogę tylko potwierdzić, że na pewno czeka nas bardzo ciekawe, interesujące spotkanie z dużą ilością kibiców. Nasza rola jest taka by spotkanie spełniało nasze oczekiwania jak i sympatyków.

» Już kilka razy w Bielsku-Białej gościł Pan jako trener drużyny przeciwnej, może także Panu zapadło jakieś spotkanie szczególnie w pamięć jako trener Piasta Gliwice czy też Korony Kielce?

- Myślę, że to najlepsze spotkanie przed nami, ale oczywiście nie chcemy zapeszać. To co jest spójne to fakt, że w Bielsku gra się zawsze bardzo ciężko, wiemy przed jakim meczem jesteśmy, ale mamy też swoją wartość i przyjeżdżamy z pewną strategią, którą chcemy tu zrealizować. Doceniamy klasę przeciwnika, doceniamy siłę tego zespołu, ale też wiemy, że wszystko zależy od nas samych i zrobimy wiele, by być jak najlepiej do niego przygotowanym.

» Jak wygląda sytuacja kadrowa w Górniku?

- Nie zdradzę tajemnicy, że za kartki wypada Bartek Kopacz oraz Mariusz Przybylski, pod znakiem zapytania jest występ Erika Grendela. Reszta zawodników jest w dobrej dyspozycji.

źródło: tspodbeskidzie.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]