Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Przed dzisiejszym meczem mówiłem, że remis będzie ostatnią rzeczą jaką może zakończyć się to starcie. Piłka nożna jest jednak przewrotna. Po bardzo emocjonującym spotkaniu, w którym padła masa goli, ostatecznie dzielimy się z Podbeskidziem punktami. Mówiłem, że nie spodziewam się remisu, ponieważ oba zespoły za wszelką cenę chciały ten mecz wygrać i, mimo zaangażowania i dobrej gry, po ostatnim gwizdku sędziego remisujemy. Kiedy zdobyliśmy bramkę na 2:1, wydawało się, że zaczniemy kontrolować mecz, a tracimy gola i w końcówce kolejnego. Na szczęście udało się wyrównać. Na początku mojej pracy w Górniku piętą achillesową mojej drużyny było zdobywanie bramek, teraz musimy pracować nad defensywą.

Jan Kocian (trener Podbeskidzia): - Jak na I ligę, widzieliśmy dziś mecz na wysokim poziomie w wykonaniu obu drużyn. Myślę, że bramka Górnika na 1:1 była bardzo ważna, jeśli chodzi o przebieg tego spotkania. Źle się wtedy zachowaliśmy, gdybyśmy dotrzymali 1:0 do przerwy, druga połowa byłaby zupełnie inna. Mimo to w drugiej części zagraliśmy dobrze. Po stracie gola na 1:2 zdołaliśmy odrobić straty, wyjść na prowadzenie i wydawało się, że po długim okresie uda się w końcu wygrać w Bielsku-Białej. Niestety po indywidualnym błędzie tracimy gola. Nie ma co jednak winić tylko jednego gracza, wszyscy wygrywamy, remisujemy i przegrywamy. Szkoda tego remisu, bo wydaje mi się, że byliśmy dziś lepszą drużyną. Uważam, że wciąż mamy szansę na awans i musimy o niego walczyć. Cała drużyna jest pracowita i ambitna i będziemy starać się o niego do samego końca.

źródło: tspodbeskidzie.pl