Piłkarze Górnika znów trenują ()

Po dwutygodniowej przerwie Marcin Brosz „zaprosił” swych podopiecznych na kilka dni wspólnych treningów, rozpoczynających się dzisiaj (potrwają do piątku).
Będzie w gronie ćwiczących kilka nowych twarzy, chodzi jednak przede wszystkim o klubową młodzież. Uzupełni ona „kadrowe braki” na zajęciach; dwóch doświadczonych piłkarzy zostało bowiem przez szkoleniowca zwolnionych z konieczności stawiania się przy Roosevelta. Ćwiczyć będą indywidualnie, w myśl rozpisek sporządzonych przez sztab.
- Igor Angulo to już zawodnik zaawansowany wiekowo, potrzebujący nieco więcej czasu na pełną regenerację - wyjaśnia przyczyny nieobecności Hiszpana Marcin Brosz. Zresztą napastnik wrócił już po jesieni do ojczyzny i ściąganie go na parę dni do Polski nie miało większego sensu.
„Zestaw obowiązkowy” do wykonania - bez konieczności pojawiania się w Zabrzu - otrzymał też Rafał Kosznik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]