Długa lista rekonwalescentów w Górniku ()

Oprócz nieobecności Igora Angulo i Rafała Kosznika, wśród trenujących w tym tygodniu nie było także zawodników kontuzjowanych - tych przed i tych już po zabiegach chirurgicznych.
Na rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przednich wciąż czeka - w swej ojczyźnie - Erik Grendel. Rehabilitację po identycznych zabiegach wciąż przechodzą Rafał Wolsztyński i Konrad Nowak. - Powinien być do mojej dyspozycji pod koniec lutego - mówi o tym pierwszym trener Marcin Brosz. Nowak urazu doznał dwa miesiące później, więc mniej więcej o tyle później od Wolsztyńskiego wróci do zespołu.
Dużo optymistyczniejsze wieści dotyczą Mateusza Kuchty. Młody golkiper w październiku przeszedł operację łąkotki, po której rekonwalescencja jest dużo krótsza. - Mateusz na razie jeszcze nie nadaje się do takich treningów, jak te w obecnym tygodniu - tłumaczy Brosz. - Intensywnie natomiast pracuje z fizjoterapeutą. Zajęcia z zespołem - mam nadzieję - podejmie od początku okresu przygotowawczego.
Po okresie świąteczno-noworocznym, w trakcie którego piłkarze z Roosevelta ćwiczyć będą wg indywidualnych wskazówek sztabu trenerskiego, Górnik wznowi treningi 9 stycznia.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]