Górnik raczej nie pojedzie na zagraniczny obóz ()

Wciąż nie wiadomo, gdzie i czy w ogóle Górnik pojedzie zimą na zgrupowania. O ile trudno w tej chwili spodziewać się decyzji dotyczącej ewentualnego wyjazdu poza granice Polski, to jeszcze nie jest „klepnięte” nawet pierwsze, krajowe zgrupowanie.
Klub ma wstępnie zarezerwowane miejsca w kilku ośrodkach, ale czeka na potwierdzenie, czy w kasie będą pieniądze, by za wyjazd zapłacić. Co prawda kilkanaście dni temu o 2,5 miliona złotych został podniesiony kapitał spółki, ale pieniądze zostały wydane na pokrycie zaległości oraz na wypłaty dla piłkarzy. Na bieżącą działalność trudno było z tej kwoty coś odłożyć.
O ile Marcin Brosz, zdając sobie sprawę z problemów finansowych klubu, nie bardzo naciska na to, by jechać za granicę (uznał, że w ostateczności lepiej wydać pieniądza na piłkarza, który wzmocniłby sportową jakość zespołu), na pewno chciałby z zespołem spędzić kilka wspólnych dni na krajowym obozie (planowany jest na 16-21 stycznia). Wtedy trzeba wykonać pracę, która potem ma procentować przez kilka miesięcy. Przypomnijmy, że zabrzanie 9 stycznia spotykają się na pierwszych zajęciach w przyszłym roku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]