Forum
 

Denis Jančo, czyli wartość dodana Górnika ()

Przy Roosevelta wiążą spore nadzieje z wypożyczeniem Denisa Jančo z AS Trenczyn. - Ten ruch pokazuje, że w Zabrzu coś się od pewnego czasu zmienia – przekonuje trener Marcin Brosz.
Jeszcze w sierpniu wyszedł w pierwszym składzie na mecz eliminacji Ligi Mistrzów z Legią Warszawa przy Łazienkowskiej, a przed kilkoma dniami został wypożyczony do Górnika. Denis Jančo, ofensywny pomocnik AS Trenczyn, to pierwszy zawodnik, który tej zimy wzmocnił drużynę z Zabrza. 
Tylko jesienią w barwach mistrza Słowacji 19-letni ofensywny pomocnik zaliczył 15 występów (11 w lidze, po 2 w eliminacjach Ligi Mistrzów i Ligi Europy), notując przy okazji 3 asysty. W warunkach zaplecza ekstraklasy, angaż młodzieżowego reprezentanta Słowacji po prostu musi wzbudzać zainteresowanie.
- Widzieliśmy go, jak grał w Trenczynie. Wiążemy z nim duże nadzieje. Szukaliśmy zawodnika do środka pola, który nie tylko pomoże nam w odbiorze piłki, ale będzie też w stanie wyjść spod pressingu, wygrać pojedynek i zagrać otwierające podanie. Denis w ten nasz pomysł się wpisuje i bezsprzecznie jest wartością dodaną – mówi trener Górnika, Marcin Brosz.
I zwraca uwagę, że Jančo nie mógł narzekać na brak ofert. - Naprawdę cieszymy się, że mimo wielu propozycji wybrał Górnika. To tylko świadczy o tym, że Górnik wciąż może być szansą dla zawodników. Liczymy, że będziemy z tego transferu zadowoleni. On jest też dla nas bardzo pozytywnym sygnałem. Taki ruch pokazuje, że coś się w Zabrzu od pewnego czasu zmienia. Proponujemy dobre warunki, potrafimy dotrzeć do zawodników na tyle, że widzą sens rozwoju w naszym klubie – podkreśla Brosz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online