Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jurij Szatałow, trener GKS Tychy: - W pierwszej połowie było więcej szachowania, choć mecz był żywy. W drugiej gra się otworzyła. Było trochę więcej biegania, ale i więcej bałaganu. To był mecz na remis. Przegrywamy po pięknej bramce, strzale życia i zostajemy bez punktów. 

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Trafiliśmy na dobrze przygotowanego przeciwnika. Wiedział, po co przyjeżdżał, był wybiegany, dobrze operował piłką, walczył do końca. Tym bardziej cieszy jednobramkowe zwycięstwo. Będę podkreślał, że na zero z tyłu, bo to jest to, czego nam brakowało w tamtej rundzie. Dobra zmiana Plizgi, dał nam jakość, a gdyby w kilku sytuacjach mu dograno, mówilibyśmy o tym meczu jeszcze bardziej pozytywnie. Wspomnę o dwóch zawodnikach, Denisie Suarezie i Sandim Arconie. To nie jest proste, przyjechać do nowego kraju i zadebiutować przy takiej publiczności. Muszą szybko się przestawić. Łukasz Wolsztyński? Cieszy, że chłopcy, którzy niedawno wchodzili do zespołu, zdobywają takie bramki. Słowo jeszcze o tym, od czego powinienem zacząć, czyli otoczce. Była na bardzo wysokim poziomie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]