Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Po bramce zdobytej przez zespół z Siedlec w pierwszej połowie meczu, robiliśmy wszystko, żeby wyrównać. Po bramce Łukasza Wolsztyńskiego przejęliśmy inicjatywę. Kilka minut później strzał Kurzawy, to dawało nam wiarę, że lada moment to my wyjdziemy na prowadzenie. Niestety kontra Pogoni spowodowała, że musieliśmy zacząć wszystko od początku. Do końca meczu mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale nie zdołaliśmy pokonać bramkarza gospodarzy.

Marcin Broniszewski (trener Pogoni): - Bardzo się cieszę i gratuluję drużynie że podniosła się, że po zasłużonym łomocie sprzed tygodnia, jaki zebraliśmy w Nowym Sączu. Po bardzo trudnym meczu nasz zespół zgarnął dzisiaj trzy punkty.

Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Górnikźródło: gornikzabrze.pl / sportsiedlce.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online