"Możliwości Górnika są nieduże" ()

Drużyna trenera Marcina Brosza wciąż może jeszcze marzyć o awansie – na 7 kolejek przed końcem traci do wicelidera, Chojniczanki, 7 punktów – ale styl i chimeryczność, cechująca jej wiosenne poczynania, każe już podchodzić do tematu z większą ostrożnością.
- Nie ma co przekreślać jeszcze definitywnie szans, ale Górnik musiałby zmienić sposób gry. Potrzeba więcej jakości – przyznaje Tomasz Łapiński, były reprezentant Polski, a dziś telewizyjny ekspert Polsatu Sport. Tej jakości nie gwarantują już doświadczeni zawodnicy, z których zrezygnowano w klubie, jak Adam Danch, Dawid Plizga czy Rafał Kosznik. - Nie ma co skupiać się na przeszłości. Nieważne, co ktoś prezentował w ubiegłym sezonie czy dwa lata temu, bo nie tędy droga. Byli tu długo, trener doskonale wiedział, ile grali i jak grali, więc miał porównanie. Kibice po remisie z Wigrami wygwizdali drużynę, ale trzeba patrzeć realnie i mierzyć siły na możliwości. Widać, że w tym momencie możliwości Górnika są – delikatnie mówiąc – dosyć nieduże – dodał Łapiński.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online