Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Artur Derbin, trener Chojniczanki Chojnice: - Ja powiem tylko tyle, że każda przegrana boli, a poniesiona w takim rozmiarze powoduje dodatkowy ból.Ja wiem, że chłopcy włożyli wiele sił, by odwrócić losy spotkania. Przegraliśmy z dobrze dysponowaną drużyną Górnika. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Ja wierzę, że się pozbieramy, naprawimy błędy i poradzimy sobie w pięciu następnych meczach.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Chojniczanka od początku była bardzo kreatywna z przodu. My graliśmy bardzo ambitnie i staraliśmy się prezentować to, co najbardziej lubimy. I to przyniosło efekt. Dla wielu tych młodych graczy był to faktycznie debiut przed naszą wspaniałą publicznością. Dziś graliśmy żywiołowo, ofensywnie i tak chcemy grać dalej. Ale musimy też popracować nad defensywą. Podczas dzisiejszego meczu wszystko spięło nam się w całość.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]