Łamigłówka dla trenera Marcina Brosza ()

Trener Marcin Brosz ma do rozgryzienia niezłą łamigłówkę, jaką jest gra w kratkę jego podopiecznych. Raz potrafią zachwycić, innym razem dają popalić. Szczególnie w meczach wyjazdowych, by wspomnieć bolesne wpadki w Kluczborku czy Głogowie. To falowanie nie daje spokoju Broszowi, który konsekwentnie stawia na młode pokolenie.
Górnik rozstał się już z Adamem Danchem, z kolei Dawid Plizga i Rafał Kosznik trenują i grają w III-ligowych rezerwach. Z tymi ostatnimi klub najchętniej rozwiązałby kontrakty za porozumieniem stron, jednak cała sprawa dalej się ślimaczy. Na lewej obronie coraz częściej gra Bartłomiej Olszewski. Pierwszym wyborem na tej pozycji był Meik Karwot, jednak kontuzja Niemca z polskimi korzeniami spowodowała, że szkoleniowiec zdecydował się na eksperymentalne ustawienie na boku obrony 21-letniego Olszewskiego. - Do Zabrza przyszedłem po to, aby grać jak najwięcej. Na treningach daję z siebie wszystko, aby przekonać do siebie trenera i dostawać szansę gry. Jestem zawodnikiem ofensywnym, więc lubię grać do przodu, gdy tylko jest okazja to biegnę - mówi Karwot. - Na początku meczu mieliśmy ciężkie chwile, ale przetrwaliśmy je, strzeliliśmy kilka goli i z tego się cieszymy. Nie wszystko przychodzi od razu, czasami potrzeba czasu i w tym spotkaniu wszystko było już bardzo dobrze. Oby tak dalej!

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]