Igro Angulo: Pierwszy raz w karierze strzeliłem cztery bramki ()

W meczu z Chojniczanką Igor Angulo urządził podopiecznym Artura Derbina piłkarską corridę. W tym roku Bask tylko raz posłał piłkę do siatki i wydawało się, że mamy do czynienia z kryzysem skuteczności. A bez bramek Angulo ani rusz. Ale 33-letni napastnik trafił wreszcie na swój dzień. - Pierwszy raz w karierze strzeliłem cztery bramki w jednym meczu. To wspaniałe uczucie. Czasami zdarzało się, że zdobyłem trzy, ale nigdy cztery - cieszy się wychowanek Athletic Bilbao, który ma już na koncie 13 trafień i poważnie zagraża Karolowi Angielskiemu w walce o koronę króla strzelców. - Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, by pokazać, że nadal liczymy się w grze. Dwie bramki strzeliłem z rzutów karnych, po prostu zaufałem sobie, byłem przekonany, że się nie pomylę - przyznaje Hiszpan.
Zabrzański „el toro” we właściwym momencie odblokował swój pistolet, jako że punktujący wcześniej Łukasz Wolsztyński przestał zdobywać bramki. Angulo i starszy z braci bliźniaków to dwa pokolenia piłkarzy, których wiele różni, ale i łączy. Tym elementem wspólnym jest ciąg na bramkę i talent do zdobywania goli. Sęk w tym, by strzelali je w tych samych meczach, a wówczas Górnik będzie postrachem faworytów...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]