Prezes Górnika: Spełniliśmy marzenia całej ekstraklasy ()

- Wracamy tam, gdzie jest miejsce Górnika Zabrze - podkreślił prezes Bartosz Sarnowski po meczu z Wisłą Puławy. Przy Roosevelta skupiają się już na przygotowaniach do walki w Lotto Ekstraklasie.
Po zakończeniu spotkania Wisły Puławy z Górnikiem na boisku zrobiło się bardzo tłoczno - na murawę wbiegli trenerzy, piłkarze i kibice 14-krotnego mistrza Polski, którzy wspólnie świętowali powrót do Lotto Ekstraklasy. Awans fetował także prezes klubu, Bartosz Sarnowski. - Wszyscy jesteśmy niesamowicie szczęśliwi. Super, wracamy tam, gdzie jest miejsce Górnika - mówił niezwykle uradowany prezes zabrzańskiego klubu, dodając jednocześnie, jak ważną rolę odgrywają kibice "Trójkolorowych".
Do Puław przyjechało grubo ponad tysiąc kibiców Górnika, mimo że... sektor gości ma około 200 miejsc. - To jest niesamowite. Doskonale rozumiemy, że jest dla kogo grać. Dzisiaj cieszy się cała ekstraklasa, bo potrzebuje Górnika. Uważam, że spełniliśmy marzenie całej ekstraklasy - stwierdził Sarnowski.
Niedziela była dniem świętowania, ale od dzisiaj w klubie ma być już pełna koncentracja na ekstraklasie. - Już o tym myślimy. Usiądziemy spokojnie w poniedziałek, żeby zacząć przygotowywać się do nowego sezonu. Wcześniej nie chcieliśmy wszystkiego wyprzedzać, żeby po prostu nie zapeszać - przyznał. - Trzeba było skupić się na zespole, na wywalczeniu awansu i zostawić trenera z zawodnikami w spokoju. My ten spokój daliśmy, wierząc, że się uda - dodał. I udało się!

źródło: sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online