Bartosz Kopacz odchodzi do Zagłębia Lubin ()

25-letni Bartosz Kopacz opuszcza Górnika Zabrze. Obrońca od przyszłego sezonu będzie bronić barw Zagłębia Lubin.
Kopacz był zawodnikiem Górnika przez dwa ostatnie sezony. Do Zabrza trafił latem 2015 roku z Termaliki. Już w lipcu zeszłego roku obrońcą interesowało się Zagłębie Lubin, ale Górnik zażądał od Miedziowych 300 tysięcy euro (tyle wynosiła kwota odstępnego w jego kontrakcie).
Kopacz nie zdecydował się przedłużyć umowy z zabrzanami (ta kończy się pod koniec czerwca). Już zimą zawodnik był dogadany z ekipą z Lubina. Od lipca będzie jej pełnoprawnym członkiem. - Teraz nikt mi nie może zarzucić, że w Zabrzu nie przykładałem się do gry, bo miałem już podpisaną umowę w Lubinie. Zadanie w Zabrzu zostało wykonane. Trochę się zrehabilitowałem za spadek. Starałem się jak najlepiej wykonywać swoja robotę - podkreśla Kopacz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
- W Zagłębiu chcę się rozwijać, a zdrowa rywalizacja zwykle się przydaje. Zagłębie pechowo nie awansowało do górnej ósemki, lecz wierzę, że w następnym sezonie znowu będzie dobrze, bo miejsce "Miedziowych" jest w gronie czołowych polskich drużyn - dodał Kopacz.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online