Michał Koj: Spełniłem marzenie z dzieciństwa ()

- Będę starał się pomóc Górnikowi na tyle, na ile będzie to możliwe. Choć jestem jeszcze młodym graczem, zagrałem już niespełna 50 meczów w ekstraklasie, więc jakieś doświadczenie mam. Wierzę, że przełożę go na grę w Górniku - mówił nowy obrońca Górnika, Michał Koj.
Były obrońca Ruchu Chorzów związał się z 14-krotnym mistrzem Polski umową ważną do końca czerwca 2019 roku. Można powiedzieć, że 23-latek z Rudy Śląskiej wraca na stare śmieci, bowiem właśnie przy Roosevelta - w MSPN Górnik Zabrze - rozpoczynał swoją przygodę z futbolem. - W końcu udało mi się spełnić moje marzenie z dzieciństwa - powiedział Koj. Jak tłumaczy, właśnie ten czynnik był decydujący przy podpisaniu kontraktu z Górnikiem. - Oferta z Zabrza nie była jedyną - zdradził zawodnik.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]