Konrad Michalak w Górniku? ()

Piłkarz Legii Warszawa, Konrad Michalak prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z Górnikiem Zabrze.
Gdyby zapytać o najbardziej udany transfer Zagłębia Sosnowiec przeprowadzony zimą, należałoby wskazać Konrada Michalaka. 19-letni pomocnik ma za sobą dobra rundę. Na tyle udaną, że nowy sezon rozpocznie najprawdopodobniej w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Zawodnik dostał kilka ciekawych ofert, ale najżywotniejsze zainteresowanie jego angażem wykazuje Górnik. Trener beniaminka, Marcin Brosz, kilkukrotnie dzwonił do Michalaka, zapewniając go, że w swoim zespole nadal zamierza stawiać przede wszystkim na młodzież. Perspektywa przeprowadzki na Górny Śląsk i regularnej gry w elicie bardzo się piłkarzowi podoba.
- Nie ukrywam, że jakieś rozmowy z Górnikiem się toczą – przyznaje Michalak. – Nic nie jest jednak jeszcze przesądzone na sto procent. Poza tym takie rzeczy lubią ciszę. Wiem, że pytają o mnie także inne kluby ekstraklasy. Chciałbym w nowym sezonie występować w wyższej klasie rozgrywkowej i mam nadzieję, że tak się stanie.
Oferta z Zabrza miała dotrzeć na Łazienkowską w minioną sobotę. W tym tygodniu zostanie przez mistrzów Polski gruntownie rozpatrzona. Jeśli strony dojdą do porozumienia, niebawem zobaczymy Michalaka w barwach Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]