Ważą się losy Mateusza Kuchty ()

Ważą się losy Mateusza Kuchty w Górniku Zabrze, który minionych rozgrywek nie może uznać za udane.
W sumie w Nice I lidze Kuchta rozegrał tylko pięć meczów, wpuszczając sześć bramek. - Nie takie były moje plany, gdy wracałem z „GieKSy” do Górnika - mówi „Kuchcik”, który zastanawia się bardzo poważnie nad swoją dalszą karierą. Nie wykluczone, że odejdzie z Górnika...
Wiosną Kuchta nie był ani pierwszym, ani też drugim wyborem Marcina Brosza. Szkoleniowiec nie po to ściągnął z wypożyczenia do Rakowa Tomasza Loskę, by ten siedział na ławce. Ponadto, oprócz wspomnianej dwójki, miał jeszcze w zespole doświadczonego Kasprzika i Wojciecha Pawłowskiego. Prawdziwe kłopoty bogactwa...
- Rzeczywiście tak było, a ostra rywalizacja była nawet o miejsce w składzie rezerwy. Nie tak to sobie wyobrażałem, gdy wracałem do Zabrza – martwi się nieco na wyrost Kuchta.
30 czerwca kończy mu się kontrakt z Górnikiem. Jeśli zdecyduje się odejść, nowy klub nie pozyska go za darmo, albowiem w przypadku graczy do 23. roku życia obowiązuje przepis o ekwiwalencie za wyszkolenie. - Górnik zaproponował mi nową umowę, ale nic nie jest jeszcze przesądzone. Rozważam różne opcje - dodaje bramkarz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]