Marcin Brosz: Górnik jest klubem śląskich miast ()

Od jutra do czwartku blisko trzydziestu młodych piłkarzy z roczników 1996-2000 będzie przebywać na testach w Górniku. Najlepsi mają szansę na kontynuowanie treningów z 14-krotnym mistrzem Polski. Zawodnikom będzie przyglądał się dział skautingu. Wybrani zawodnicy jako "Młodzież Śląskich Miast" rozegrają w czwartek sparing z zespołem rezerw.
- Mecz odbędzie się na głównej murawie. To dla każdego piłkarza zaszczyt, by zagrać na tym pięknym stadionie i na murawie pamiętającej najlepszych polskich piłkarzy w historii. Przeciwko rezerwom wyjdzie na boisko grupa około 18 graczy, którzy w ciągu dwóch dni treningów wypadną najlepiej. Górnik jest klubem śląskich miast, co podkreślamy na każdym kroku. Chcemy, by najzdolniejsi zawodnicy z naszego regionu dostali od nas szansę, by się sprawdzić i pokazać. Mogę zdradzić, że będzie kilku chłopaków z klubów zaprzyjaźnionych z Górnikiem - mówi trener Marcin Brosz.

Mecz odbędzie się w czwartek o 17:00 na zabrzańskiej Arenie. Bilety na to spotkanie można nabywać drogą on-line, w Sklepie Kibica na stadionie oraz w zabrzańskiej Galerii. Dodatkowo w czwartek od godz. 16:00 zostanie otwarta kasa "niebieska".

Koszt jednej wejściówki to 5 złotych, a cały dochód zostanie przeznaczony na Akademię Piłkarską Górnika Zabrze. Dla kibiców została udostępniona dolna część Trybuny Wschodniej.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]