Marcin Brosz: Musimy wzmocnić drużynę ()

Górnik rozpoczął w środę przygotowania do nowego sezonu, już w Lotto Ekstraklasie. - Fajnie się wraca do pracy po takim sukcesie, jakim był awans – mówi trener Marcin Brosz. - Byłem z rodziną w Zakopanem. Nie potrzebowałem jednak za wiele odpoczynku, bo ta końcówka sezonu naładowała mnie bardzo pozytywnie.
- Gdy w poniedziałek i wtorek byłem w klubie, też widziałem wszędzie uśmiechnięte i zadowolone twarze. My jednak patrzymy w przód. Mamy w zespole wielu zdolnych chłopaków i tak naprawdę nie poznaliśmy kresu ich możliwości. Musimy wzmocnić drużynę - mówi Brosz. - Potrzebujemy dwóch wyrównanych zawodników na jedną pozycję. Pozyskaliśmy Michała Koja. To uniwersalny gracz, który może grać na boku, jak i w środku obrony. Odszedł od nas Bartek Kopacz i Koj może także być jego zastępcą. Czy pożegna się z nami Oleksandr Szeweluchin? Rozmowy trwają. W przypadku Denisa Janczo są szanse, że Słowak zostanie u nas, ale wszystko zależy od jego klubu, AS Trenczyn. Jak dogadamy się, Janczo nadal będzie u nas występował. Oktawian Skrzecz? Śledzimy bardzo szeroką grupę zawodników – mówi „Sportowi” szkoleniowiec zabrzan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]