Forum
 

Damian Kądzior blisko Górnika ()

Zabrzanie szlifują formę na zgrupowaniu w Kamieniu k. Rybnika i... czekają na przyjazd Damiana Kądziora. To nie pomyłka. Piłkarz Wigier był już właściwie nie jedną, a dwiema nogami w zespole Cracovii, ale roszada na trenerskim stołku mocno zmieniła jego zapatrywanie na tę przeprowadzkę: w końcu to Michał Probierz nie widział dlań miejsca w Jagiellonii. 

Tymczasem Górnik chciał wyróżniającego się pierwszoligowca bardzo, ale z „Pasami” konkurować nie mógł - podobnie zresztą jak z Zagłębiem Lubin o Alana Czerwińskiego. Ten drugi jest już - po podpisaniu umowy z „miedziowymi” - poza zasięgiem zabrzan. Ale temat Kądziora wciąż jest aktualny, niezbędne jest tylko znalezienie w budżecie zabrzan stosownych środków na ten transfer.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online