Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na Wisłę ()

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków dla uczestników programu Trójkolorowi. 24 godziny później uruchomiona zostanie sprzedaż otwarta również dedykowana internautom.
Największe przywileje przeznaczone są dla posiadaczy kart programu Trójkolorowi. Przypomnijmy, że przedłużając kartę programu otrzymujemy przede wszystkim możliwość doładowania na najbliższy mecz za darmo, ale również pierwszeństwo w zakupie biletów (tylko dla posiadacza karty – nie dla krewnych i znajomych) i karnetów, oraz zniżki na zakupy w sklepie kibica. Uwaga: Chcąc skorzystać z prawa bezpłatnego doładowania na mecz, Kibic sam musi przeprowadzić transakcję – wybrać trybunę, sektor.

Dobę później, czyli o północy z poniedziałku na wtorek uruchomiona zostanie internetowa sprzedaż otwarta (adresowana do wszystkich fanów Górnika). Zalety tej formy sprzedaży to przede wszystkim brak konieczności stania w długich kolejkach do kas, ale również możliwość skorzystania z rabatów do partnerów zabrzańskiego Górnika.

Sprzedaż stacjonarna biletów na mecz z Wisłą Kraków ruszy od czwartku. Dla kibiców zostaną otwarte punkty sprzedaży w kasach, nowym Sklepie Kibica oraz Galerii Zabrze.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]