Ołeksander Szeweluchin wciąż bez nowej umowy z Górnikiem ()

Ołeksander Szeweluchin wciąż trenuje z zespołem Górnika Zabrze, chociaż nie ma ważnej umowy.
Stoper pięć lat występował przy Roosevelta i w tym czasie rozegrał ponad sto spotkań w ekstraklasie. Przeżył razem z drużyną degradację, a w czerwcu świętował szybki powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. 
34-letni środkowy obrońca w I lidze grał jednak mało. Jego umowa wygasła w czerwcu i wydawało się, że Szeweluchin będzie musiał poszukać sobie nowego klubu, bo latem Górnik wzmocniło dwóch defensorów: Mateusz Wieteska i Michał Koj. Ukrainiec ma jednak szanse na pozostanie. – W kwestii mojej umowy prawie wszystko zostało już uzgodnione – zapewnia zawodnik, który rozmawia z działaczami sam bez pośrednictwa menedżera. – Kiedy rozstrzygnie się sprawa jego transferu? Nie odpowiem na to pytanie, to wewnętrzna sprawa klubu – zaznacza Bartosz Sarnowski, prezes Górnika. Szeweluchin nie brał udziału w prezentacji drużyny, a spotkanie z Legią (3:1 dla Górnika) obserwował z trybun. Strony rozmawiają w kwestii długości umowy. Poza tym nieoficjalnie mówi się, że w przypadku znalezienia kolejnego obrońcy, Ukrainiec nie pozostanie w Zabrzu. Szeweluchin chce nadal grać w Górniku i mieszkać na Górnym Śląsku. Piłkarz stara się o polski paszport.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]