Górnik walczy o najlepszą serię od 30 lat ()

Górnik ma obecnie na koncie siedem kolejnych wygranych w lidze. Zabrzanie w imponującym stylu finiszowali na zapleczu ekstraklasy, gdzie wygrali sześć spotkań z rzędu.
Beniaminek w pierwszej kolejce nieoczekiwanie pokonał pewnie Legię 3:1. Takiej znakomitej serii zwycięstw Górnik nie miał od jesieni... 1987 roku. Później zespół prowadzony przez Marcina Bochynka zdobył mistrzostwo Polski. – Nie ma co porównywać tych obu serii, bo zawsze była bardzo duża różnica pomiędzy ekstraklasą a pierwszą ligą – przekonuje Bochynek.
– Przed Jagiellonią nie ma się co obawiać o motywację chłopaków, ale wiadomo, że drużyna z Białegostoku nie wzbudza takich emocji jak Legia – dodaje trener, który pracuje przy Roosevelta, pomagając przy drużynach młodzieżowych.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]