Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jerzy Brzęczek (trener Wisły Płock): - Wynik świadczy o tym, jak się zaprezentowaliśmy. Górnikowi gratuluję dobrej i skutecznej gry. Pierwsze 20 minut było w naszym wykonaniu dobre, ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Potem przestaliśmy być agresywni, pozwoliliśmy Górnikowi wychodzić z kontrami, straciliśmy gola po stałym fragmencie gry. Zabrakło konsekwencji i determinacji. Czasem dobrze jest tak wysoko przegrać. Moi zawodnicy muszą zrozumieć, że mają duże umiejętności, ale po pół godzinie meczu przestali tworzyć drużynę. Było zbyt dużo indywidualności, a nie reagowaliśmy jako zespół i nad tym musimy pracować. Dobrze, że teraz mamy dwa tygodnie przerwy w lidze.

Jan Żurek (trener Górnika): - To była dla mnie wielka przygoda. Dowiedziałem się o tym, że poprowadzę drużynę krótko przed meczem. Chłopcy grali dziś nie tylko dla naszej wspaniałej publiczności, ale przede wszystkim dla trenerów, którzy musieli zasiąść na trybunach. Brawa należą się drużynie za stworzone emocje i kapitalny wynik.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]