Kontuzja Rafała Wolsztyńskiego ()

Niezbyt dobrze mecz w Niecieczy wspominać będzie Rafał Wolsztyński. 22-latek wobec nieobecności Igora Angulo wystąpił od pierwszych minut w ataku wraz z bratem Łukaszem.
Rafał nie dotrwał jednak nawet do końca pierwszej części meczu, gdyż w 37 minucie nie mógł kontynuować gry z powodu urazu i został zmieniony. Kilka dni po tym zdarzeniu wieści, które napływają z Roosevelta nie są zbyt dobre. – Rafał miał kilka badań, czekamy na kolejne i wiemy tyle, że na razie nie będzie do mojej dyspozycji – przyznaje trener Marcin Brosz. Nikt nie chce ferować wyroków, ale wiadomo, że napastnik doznał kontuzji kolana, z którym w przeszłości już miał problemy. Nic więc dziwnego, że dokładna i sprawdzona diagnoza oraz właściwy dobór leczenia to teraz priorytet.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]