Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jan Urban (trener Śląska Wrocław): To był kolejny dobry mecz w Zabrzu. Przyda się polskiej lidze takie Atletico Madryt. Górnik gra bardzo dobrze pod względem fizycznym, agresywnie, demoluje rywali przy stałych fragmentach. Dziś zresztą wszystkie gole padły w takich sytuacjach. Początek przyniósł duże niebezpieczeństwo ze strony gospodarzy, którzy strzelili gola. My wyrównaliśmy po przerwie, wydawało się, że zaczynamy grać, mieliśmy dobre sytuacje. Ostatecznie cieszymy się z jednego punktu, bo wiemy, że Górnik zrobił bardzo dużo, by wygrać. Dlatego wracamy do Wrocławia zadowoleni.

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Myślę, że kibice obejrzeli bardzo dobre spotkanie. Nas cieszy, że od pierwszej akcji do samego końca nikt nie był w stanie przewidzieć scenariusza. Było mnóstwo sytuacji podbramkowych i strzałów. Niektóre mogliśmy i powinniśmy rozwiązać trochę inaczej. Były też fragmenty, w których Śląsk narzucił nam swój styl gry. Warto podkreślić atmosferę na stadionie. My staraliśmy się dostosować do tego co działo się na trybunach i tylko trochę szkoda, że trzy punkty nie zostały u nas. Nie wiem, czemu system VAR jest w jednych sytuacjach stosowany, a w innych nie.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]