Marcin Brosz przed meczem z Piastem: Czeka nas bardzo ciężkie spotkanie ()

Po wygranym meczu z Pogonią trener Marcin Brosz dał piłkarzom Górnika dwa dni wolnego. Jak będą wyglądały przygotowania do niedzielnych derbów z Piastem? - W niedzielę mieliśmy jeszcze trening, a teraz zawodnicy otrzymali trochę wolnego. Ostatnie trzy tygodnie były bardzo intensywne. Graliśmy sporo meczów, przemieszczaliśmy się z miejsca na miejsce. Uznałem, że będzie dobrze, jak zawodnicy pobędą w domu z najbliższymi. Ma to pomóc w jeszcze lepszym przygotowaniu się do kolejnych gier - mówi trener Brosz.
Wielu kibiców i ekspertów już zapisuje Górnikowi trzy punkty za niedzielny mecz z Piastem. Wiadomo, gdzie jest teraz Górnik, a gdzie jedenastka z Gliwic. Jak do tego podchodzi Marcin Brosz? - Każdy mecz ma swoją historię. Wiadomo, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie, tym bardziej, że to derby. My ze swojej strony musimy zrobić wszystko, żeby przystąpić do niego przygotowanym pod każdym względem, tak jak to było we wcześniejszych spotkaniach. A 90 minut na boisku zapisze swoją historię derbów - kończy trener Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]