Igor Angulo przedłuży kontrakt o dwa lata? ()

Coraz bliżej do finalizacji rozmów pomiędzy Igorem Angulo, a Górnikiem. Najlepszy napastnik ekstraklasy ma wkrótce przedłużyć swoją umowę z zabrzańskim klubem. Podobnie, jak było to ostatnio, ma ona zostać podpisana na dwa lata. 
33-letni Angulo trafił do klubu z Zabrza latem poprzedniego roku. Z miejsca stał się pierwszoplanowym piłkarzem zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza. W pierwszoligowych rozgrywkach zdobył dla Górnika 17 bramek. Dało mu to tytuł króla strzelców, a przede wszystkim pomogło drużynie w wywalczeniu upragnionego awansu do ekstraklasy.
W obecnych rozgrywkach Angulo również trafia, jak na zawołanie i to zarówno jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, jak i pucharowe. Na swoim koncie ma już 12 ligowych trafień i dwa w Pucharze Polski.
Kontrakt napastnika z Kraju Basków z Górnikiem kończy się w czerwcu przyszłego roku. Jak niedawno mówił „Sportowi” menedżer piłkarza Marcin Matuszewski, rozmowy w sprawie przedłużenia umowy trwają. Teraz okazuje się, że do ich finalizacji jest coraz bliżej.
- Faktycznie rozmowy się toczą i z tego co wiem, jest coraz bliżej porozumienia. Nie zaprzątam jednak sobie tym głowy, tym zajmuje się mój menedżer, który jest w kontakcie z działaczami, ja muszę koncentrować się na sprawach boiskowych i na swojej grze – podkreśla Angulo.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowa umowa Angulo z Górnikiem ma być przedłużona o dwa lata. Zadowala to i zawodnika i klub, dla którego Hiszpan, od momentu swojego przyjścia do Zabrza, trafia raz za razem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]