Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): „To było bardzo ciekawe widowisko, pełne emocji, toczone w niezłym tempie, w którym było dużo składnych akcji. Niektóre rzeczy na boisku mogliśmy nieco inaczej rozgrywać. Po pierwszej połowie zdawaliśmy sobie sprawę, że gra na zero z tyłu będzie kluczem do uzyskania dobrego wyniku. To się nam nie udało. Mój zespół walczył jednak do końca i szkoda, że ten mecz nie potrwał jeszcze trochę. Taka jest jednak piłka nożna. To było bolesne spotkanie dla nas, ale musimy się jeszcze uczyć, aby być lepszym zespołem”.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia Lubin): „Nie powiem nic odkrywczego stwierdzając, że to był bardzo ciekawy mecz. Cieszę się, że tak było, bo pojawiła się na trybunach rekordowa liczba kibiców. Mogą być zadowoleni, bo widzieli pięć goli i widowiskową grę w wykonaniu obu zespołów. Skupialiśmy się w przed tym spotkaniem na stałych fragmentach gry, ale wiedzieć to jedno, a realizować to na boisku to drugie. Górnik naprawdę wykonuje te stałe fragmenty gry bardzo dobrze. Cieszę się z trzech punktów, które nie było łatwo zdobyć i zapraszam kibiców na kolejne spotkania. Mogą być oni dumni z pierwszej bramki, która padła po bardzo ładnej naszej akcji”.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]