Ołeksandr Szeweluchin za Daniego Suareza? ()

Zmiana systemu gry czy wystawienie na środku obrony doświadczonego Ołeksandra Szeweluchina? W Górniku mają się nad czym zastanawiać, przed piątkowym spotkaniem z Koroną u siebie.
- Wypada za kartki Dani Suarez, ale pozostali piłkarze są do dyspozycji i już czekamy z niecierpliwością na mecz z Koroną – mówił na konferencji prasowej trener Marcin Brosz. Kto więc na środku defensywy zastąpi Hiszpana, który w tym roku grał przecież we wszystkich ligowych spotkaniach, począwszy od wiosennych meczów pierwszoligowych.
- Mamy parę rozwiązań począwszy od zmiany systemu gry do tego, żeby na środku defensywy zagrał „Szewa", czy Michał Koj. Poza tym są w odwodzie tacy zawodnicy, jak Meik Karwot czy Daniel Wajsak, który regularnie występuje w rezerwach – odpowiedział trener Brosz.
Wiele wskazuje jednak na to, że w jutrzejszym spotkaniu, obok Mateusza Wieteski, na środku defensywy wystąpi Szeweluchin. Po środowym treningu piłkarz, schodząc do szatni, rozmawiał ze szkoleniowcem. W tym sezonie doświadczony zawodnik wystąpił w zaledwie jednym spotkaniu. W drugiej połowie meczu z Arką Gdynia (1:1) zastąpił na boisku kontuzjowanego Koja i spisał się bez zarzutu.
- Kto zagra w piątek na środku obrony? Każdy czeka na swoją szansę, ale kto wystąpi, to już decyzja trenera. Dani to na pewno dobry piłkarz i dobrze mi się z nim gra, choć częściej wymieniam piłki z Mateuszem Wieteską, który występuje bliżej mnie – mówi prawy obrońca Górnika Adam Wolniewicz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online