Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Gino Lettieri (trener Korony): Z pierwszej połowy na pewno nie jesteśmy zadowoleni. Nawet nie zagraliśmy najgorzej, ale zawsze jest ciężko, kiedy ostatni zawodnik przed bramkarzem podaje piłkę rywalowi. Z drugiej strony możemy być zadowoleni, bo drużyna po przerwie pokazała charakter, to co trenowaliśmy przez cały tydzień. Szkoda, że nie graliśmy tak od początku, bo mogliśmy tu nawet wygrać. W drugiej połowie raz tylko mieliśmy szczęście, gdy napastnik Górnika był sam przed naszym bramkarzem i mógł zdobyć czwartą bramkę. Ale poza tym w drugiej połowie dominowaliśmy. Będziemy analizować przyczyny naszej słabej gry w początkowych częściach meczu i na pewno wyciągniemy z tego wnioski. Myślę, że gdyby dziś mecz potrwał dłużej, mielibyśmy szansę na czwartą bramkę, bo fizycznie wyglądaliśmy bardzo dobrze.

Marcin Brosz (trener Górnika): Zagraliśmy bardzo dobre spotkania od początku do końca. Ale oblicza drużyny prowadzącej grę były dwa. Zdawaliśmy sobie sprawę, że pierwsza połowa kosztowała nas bardzo dużo energii i sił, i w drugiej będzie zupełnie inaczej. Byliśmy na to przygotowani. Dwie sytuacje mogły zaważyć na innym wyniku: kontuzja Szymona Żurkowskiego i sytuacja bramkowa Igora Angulo. Korona walczyła do końca, stwarzała sobie sytuacje i stąd wynik 3:3. Myślę, że jeśli chodzi o atmosferę, o widowisko, to takie spotkania pozwalają twierdzić, że bilety na nasze mecze będą się sprzedawały jeszcze szybciej. A my musimy zrobić wszystko, aby poprawić w szczególności naszą grę defensywną.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online