Szymon Matuszek: Nasza gra miała wyglądać inaczej ()

Po emocjonującym meczu Górnika z Koroną Kielce kapitan zabrzan szczerze żałuje, że padł wynik remisowy.
- Na pewno jest spory niedosyt, bo wydawało się, że prowadząc 3:1 zbliżamy się do zwycięstwa, a wszystko potoczy się pod nasze dyktando. Niestety, nie udało się dowieźć tego zwycięstwa do końca i zostajemy z jednym punktem. To tylko jeden punkt, ale też trzeba go uszanować. 
Jeśli chodzi o drugą część, to inaczej miało to z naszej strony wyglądać. Mieliśmy wszystko zbilansować, najpierw się trochę cofnąć, a potem znowu ruszyć. Zostaliśmy jednak za bardzo z tyłu w defensywie i jak się okazało, była to woda na młyn dla drużyny z Kielc, którą to wszystko napędzało. Oprócz tego doszły jeszcze indywidualne błędy. Schodząc niżej do obrony nie oznacza to, że od razu mamy stracić bramki. Niestety, przydarzyły się indywidualne błędy i to rzutowało na wynik. Na pewno mankamentem jest to, że tych goli tracimy za dużo. Z Koroną trzy razy udało się trafić do ich siatki, a mimo to nie udało się zwyciężyć.
Mamy nad czy pracować. Mamy młody zespół i wszystko jeszcze przed nami, tutaj świat się nie zawalił. Dalej jesteśmy przecież w górze tabeli. Co do nas, to do każdego meczu podchodzimy z chęcią zwycięstwa i tak musi być dalej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online